čtvrtek 1. října 2015

Za sluncem

Je to už dva týdny, co jsme se vrátili z Řecka a můj termoregulační systém se s tou teplotní změnou stále nemůže vyrovnat, prostě teď pořád "klepu kosu". Jestli jste na tom podobně, tak se pojďte zahřát alespoň pohledem na fotky z Korfu :)

Ubytovaní jsme byli v hotelu Mitsis Roda Beach a spokojenější jsme už ani nemohli být. Ačkoli komplex hotelu byl velikánský (pro 1700 hostů tuším), skládal se z menších domečků rozesetých po zahradě. Nabízel několik bazénů, dětské skluzavky, na soukromou pláž co by kamenem dohodil a personál milý a k dětem obzvláště přátelský. 


Na jeden den jsme si půjčili auto a zajeli se podívat k útesům do Sidari
a do hlavního města Korfu, Kerkyry. 
Svoje poprvé si odbyl nejen Šimon. Jeli jsme s oběma babičkami a pro obě to byl zážitek. Moje mamka u moře nikdy nebyla, obě babičky navíc letěly poprvé letadlem, takže se na cestu vybavily jakýmisi bylinnými preparáty na odbourání stresu :)) Šímovi se v letadle líbilo natolik, že ačkoli jsme zpátky do ČR odlétali ve 22:20 a letěli téměř dvě hodiny, celou dobu nespal a největší zážitek měl z malých turbulencí. Žádal přídavek :)


1 komentář:

  1. Radost pohledět.
    A to je pěkný, pro kolik lidí to byla premiéra. Co to měly babičky za elixír? :-)) Bachovy esence?

    OdpovědětVymazat

Svatební

Letošek je na fotografické příležitosti pestrý. Čeká mě i několik svateb a tady je první. Marťa a Tadeáš si vybrali jako svůj svatební den ...