neděle 17. dubna 2016

Na Slovácko

 Protože se o prázdninách kvůli miminku pravděpodobně nikam moc nepodíváme, rozhodli jsme se využít krásných jarních dnů k rodinné minidovolené. Volba padla na Slovácko, protože je to a) blízko a b) jsme to tam zatím neměli možnost moc poznat.

Pro ubytování jsme zvolili Bukovanský mlýn a udělali jsme moc dobře. Jednak je tam vyžití pro děti - v areálu mají krom dětského hřiště i poníky, ovečky a moc přítulnou a společenskou kočku, která se hned stala Šímovým dobrým kamarádem. K dispozici je i minigolf, který se pro mě stal v osmém měsíci těhotenství vrcholným sportovním výkonem :) Mimoto tam moc dobře vaří, specializují se na slováckou kuchyni. Určitě doporučuju třeba jen jako jednodenní výlet.

Výhled z letní zahrádky


Veselí na Moravě, Baťův kanál
Milotice, kde si dospělí i děti můžou půjčit historické kostýmy
 a zažít zámek zase trošku jinak. 


1 komentář:

  1. Pěkné, našli jste pěkné ubytování, budu si pamatovat. Ve Veselí jsme byly nedávno s Hrozinkou na koncertě, ale byla taková zima, že jsme si to tam téměř neprošly.

    OdpovědětVymazat

Ohlédnutí za zimou

Já vím, nějak to tu skomírá, ale neměla jsem v poslední době potřebu sem něco psát. Dva měsíce jsem teď měla Šimonka doma, nejdřív nějaký ty...