čtvrtek 3. července 2014

Mišmaš

Šimon mě pasoval do role architektky. A tak stavím. Materiálem nepohrdám, hodí se všechno, co je po ruce. Šíma zastává roli bořiče, jak jinak :)


Náš plazivec začal cestovat po celém bytě, na copak nějaké podložky, pche. Vypadá to na nákup lina do kuchyně. ... Taky nám asi začíná období separační úzkosti. Nechat prcka o samotě s tatínkem? Přes den by to možná ještě šlo, ale když se muž vrací z práce po páté, to už je utopie. ... Jsou tady slabiky - baba, tata, mammmm...

Skoro osmiměsíční. Oči se pořád ještě vybarvují.

2 komentáře:

  1. Víš co je uklidňující? Že je to všude jak přes kopírák. A - určitě to víš, ale - separační úzkost je potřebná pro zdravý psychický vývoj (dítěte; u matky to má spíš opačný efekt, že...). Pro ty kukadla stojí za to zatnout zuby a počkat na další, jistě neméně vypečené období. ;-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já to vím a jsem s tím tak nějak smířená, hůř to nese muž, že je teď doma spíš "tolerován". Ještě nedávno přišel z práce a malej na něm mohl oči nechat :)

      Vymazat

Svatební

Letošek je na fotografické příležitosti pestrý. Čeká mě i několik svateb a tady je první. Marťa a Tadeáš si vybrali jako svůj svatební den ...